ارتباط با ما

 

جهت ارتباط با مجموعه پاکداد پارس از جمله مؤسسه پاکداد پارس٬ گروه وکلای پاکداد پارس و مجمع تخصصی قراردادها می توانید با شماره تلفن مجموعه تماس حاصل نمایید:

۰۲۱-۲۶۴۲۳۸۱۵

شماره جهت ارتباط ضروری در ساعات غیراداری:

۰۹۲۰۲۷۸۶۶۰۶

آدرس ما: خیابان سید جمال الدین اسدآبادی( یوسف آباد)- بالاتر از چهارراه فتحی شقاقی- بین کوچه های دهم و دوازدهم- پلاک ۹۴ -واحدهای۱۷،۱۴ و۱۹؛(لطفا جهت مراجعه حضوری قبلا هماهنگی نمایید).

امکان پذیرش مراجعان در دفاتر شخصی وکلای عضو گروه هم وجود داشته و در عمل گروه وکلای پاکداد پارس دارای دفاتری در سطح شهر می باشد.

 • لطفا جهت ارتباط با همکاران گروه وکلای پاکداد پارس در استانهای خراسان رضوی، مازندران، گیلان و گلستان نیز با شماره های فوق الذکر تماس حاصل فرمایید.

 ضمنا این آمادگی وجود دارد که انجام امور حقوقی اشخاص و شرکتها در قالب قرارداد خاص برعهده گرفته شود.

آدرس گروه ما در تلگرام:

https://t.me/joinchat/CXBnVU8osVdc6wnedMA5HA

 

 

4 دیدگاه در “ارتباط با ما”

 1. به نظر قانون خوب و گویا است، اما متاسفانه فساد ولابی ورابطه باعث شده است تاقوانین بی ارزش شده، احترام به حقوق مردم دردادگاه و مجامع قضایی کارایی واثر نداشته باشد، وحقوق کسانی که پول پارتی ندارند،ازجمله اینجانب حقوحقوقم تضییع گردد ،!،،باتشکر و به امید روزی که به خاطر اینکه ۳۱ ماه است که در زندان سنقر،،کرمانشاه هستم یکنفر انسان عاقل و عادل بدادم برسد ،۰۹۱۸۸۳۰۶۲۹۸ حشمتی زندانی

 2. با سلام و احترام
  من یه خونه رهن کردم به مبلغ ۲۰ میلیون و به دلایلی اصلا تو خونه نرفتم و قرار شد صاحبخانه خونرو رهن بده و پول منو پس بده
  بعد ۷ ماه خونه اجاره رفت و صاحبخانه بدون اطلاع من مبلغ ۱۸/۵۰۰ به حساب املاکی واریز کرد

  من گفتم باید ۲۰ میلیون کامل تحویل بدهد و پولی نگرفتم

  بعد یک ماه که نداد شورای حل اختلاف شکایت کردم و با اعتماد بی جا به حرف ایشان و املاک گفتم صاحبخانه ۱۸/۵۰۰ داده و ۱۵۰۰ باید بدهد که متاسفانه صاحب خانه با اینکه ابلاغیه گرفته بود در دادگاه حاضر نشد و چون مدت قرار داد تمام نشده بود و به صورت شفاهی فسخ کرده بودیم و مدرکی نداشتم حکم دادن که باید مدت قرارداد تمام شود بعد دوباره اقدام کنم
  بعد یک سالو نیم که پولی نگرفتم و کلی دادگاه جدید رفتم در دادگاه جدید برای ۲۰ میلیون اقدام کردم که صاحبخانه باز هم نیامد و حکم جلب غیابی دادند
  وقتی میخواستم اقدام کنم صاحبخانه درخواست واخواهی داد و با مدرک دادگاه قبل اعلام کرد که من قبلا گفتم از ۲۰ میلیون ۱۸/۵۰۰ گرفتم

  حالا میخوام بدونم
  ۱ – در دادگاه واخواهی میتوانند به پرونده قبلی که مختومه شده و صحبتهای من استناد کنن یا خیر ؟ اگر بله اینطوری اقرار به اشتباهی که کردم من محکومم و اثر میکنه یا میشه ثابت کرد که پولی نگرفتم واقعا ؟
  ۲ – اینکه اصلا کل موضوع صاحبخانه بدون اطلاع من برای املاکی واریز کرده چه حکمی دارد ؟
  ۳ – آیا موجر بدون اجازه و اطلاع مستاجر میتواند مبلغ ویعه را به حساب املاکی واریز کند و بگوید برو از اون بگیر ؟

  متشکرم daryadelan1358@gmail.com

 3. با سلام
  قاعدتا موجر نمی بایست وجه را به حساب املاکی واریز کند و پرداخت وجه به حساب مشاور املاک پرداخت به شما به حساب نمی آید لذا شما حق دریافت کل مبلغ را از موجر دارید.

  البته اگر در دادگاهی اقرار به‌دریافت وجهی کرده باشید این اقرار می تواند مورد استناد در دادگاه دیگر هم باشد.

  شما می توانید مبلغ واریز شده به حساب مشاور املاک‌ را با ارسال اظهارنامه از وی طلب کنید و اگر از دادن‌آن خودداری کرد شکایت خیانت در امانت علیه او مطرح کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *