ارتباط با ما

 

جهت ارتباط با مجموعه پاکداد پارس از جمله مؤسسه پاکداد پارس و همچنین گروه وکلای پاکداد پارس می توانید با شماره تلفن مجموعه تماس حاصل نمایید:

۰۲۱-۲۶۴۲۳۸۱۵

شماره جهت ارتباط ضروری در ساعات غیراداری:

۰۹۲۰۲۷۸۶۶۰۶

آدرس ما: خیابان سید جمال الدین اسدآبادی( یوسف آباد)- بالاتر از چهارراه فتحی شقاقی- بین کوچه های دهم و دوازدهم- پلاک ۹۴ -واحدهای۱۷،۱۴ و۱۹؛(لطفا جهت مراجعه حضوری قبلا هماهنگی نمایید).

امکان پذیرش مراجعان در دفاتر شخصی وکلای عضو گروه هم وجود داشته و در عمل گروه وکلای پاکداد پارس دارای دفاتری در سطح شهر می باشد.

 • لطفا جهت ارتباط با وکیل همکار گروه وکلای پاکداد پارس در استانهای مازندران، گیلان و گلستان نیز ( بر اساس آنچه در برگه «درباره ما» آمده است) با شماره های فوق الذکر تماس گرفته شود.

 

آدرس گروه ما در تلگرام:

https://t.me/joinchat/CXBnVU8osVdc6wnedMA5HA

 

 

3 دیدگاه در “ارتباط با ما”

 1. با سلام و احترام
  من یه خونه رهن کردم به مبلغ ۲۰ میلیون و به دلایلی اصلا تو خونه نرفتم و قرار شد صاحبخانه خونرو رهن بده و پول منو پس بده
  بعد ۷ ماه خونه اجاره رفت و صاحبخانه بدون اطلاع من مبلغ ۱۸/۵۰۰ به حساب املاکی واریز کرد

  من گفتم باید ۲۰ میلیون کامل تحویل بدهد و پولی نگرفتم

  بعد یک ماه که نداد شورای حل اختلاف شکایت کردم و با اعتماد بی جا به حرف ایشان و املاک گفتم صاحبخانه ۱۸/۵۰۰ داده و ۱۵۰۰ باید بدهد که متاسفانه صاحب خانه با اینکه ابلاغیه گرفته بود در دادگاه حاضر نشد و چون مدت قرار داد تمام نشده بود و به صورت شفاهی فسخ کرده بودیم و مدرکی نداشتم حکم دادن که باید مدت قرارداد تمام شود بعد دوباره اقدام کنم
  بعد یک سالو نیم که پولی نگرفتم و کلی دادگاه جدید رفتم در دادگاه جدید برای ۲۰ میلیون اقدام کردم که صاحبخانه باز هم نیامد و حکم جلب غیابی دادند
  وقتی میخواستم اقدام کنم صاحبخانه درخواست واخواهی داد و با مدرک دادگاه قبل اعلام کرد که من قبلا گفتم از ۲۰ میلیون ۱۸/۵۰۰ گرفتم

  حالا میخوام بدونم
  ۱ – در دادگاه واخواهی میتوانند به پرونده قبلی که مختومه شده و صحبتهای من استناد کنن یا خیر ؟ اگر بله اینطوری اقرار به اشتباهی که کردم من محکومم و اثر میکنه یا میشه ثابت کرد که پولی نگرفتم واقعا ؟
  ۲ – اینکه اصلا کل موضوع صاحبخانه بدون اطلاع من برای املاکی واریز کرده چه حکمی دارد ؟
  ۳ – آیا مجر بدون اجازه و اطلاع مستاجر میتواند مبلغ ویعه را به حساب املاکی واریز کند و بگوید برو از اون بگیر ؟

  متشکرم daryadelan1358@gmail.com

 2. با سلام
  قاعدتا موجر نمی بایست وجه را به حساب املاکی واریز کند و شما می توانستید از خود موجر آن را مطالبه کنید ولی در حال حاضر چنانچه پول در حساب املاکی است می توانید از او مطالبه کنید وگرنه اگر دلیل محکمی ندارید که اساس اقرار به دریافت را زیر سؤال برد می توانید تقاضا کنید که موجر قسم یاد کند که شما وجه را گرفته اید (البته ممکن است تقاضای شما مورد قبول نباشد چون در این دعوی اقرار وجود دارد و قسم در موردی پذیرفته است که هیچ دلیلی نباشد) در این صورت اگر قسم بخورد دیگر شما حقی ندارید و اگر قسم نخورد شما قسم می خورید و دعوی به نفع شما ثابت می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *