وکیل املاک

وکیل املاک- وکیل ملکی

اصطلاح مشاور املاک در کشور ما اکثرا برای کسانی به کار برده می شود که تسهیل کننده و واسطه معاملات مربوط به املاک بوده و به عبارت ساده تر دارای بنگاه معاملات ملکی هستند؛ اما مشاوره در زمینه املاک فقط به همین بخش، ختم نمی شود و اراضی و املاک از جنبه های دیگری هم قابلیت ارائه مشاوره تخصصی از سوی افراد خبره را دارند.

از مهمترین این امور، خدمات مشاوره ای در رفع مشکلات و معضلات حقوقی مربوط به املاک است که این قسم از مشاوره توسط حقوقدانان و وکلا امکانپذیر است؛ البته با توجه به پیچیدگیهای خاص قوانین ما در قسمت املاک، یک مشاور و وکیل املاک در رابطه با مسائل حقوقی می بایستی دارای تجربه و احاطه علمی کافی در این خصوص باشد.

 به عبارت دیگر حقوقدان یا وکیلی که بتوان او را مشاور و وکیل املاک خواند می بایستی علاوه بر تسلط بر عمومات مباحث حقوقی، در مورد نکات ریز مباحث اراضی، ابنیه و املاک که در عمل، مردم با آن درگیر می شوند نیز دانش حقوقی و تجربه عملی کافی را داشته باشد.

مؤسسه پاکداد پارس هم با توجه به رسالت در نظرگرفته برای خود- که تأکید و پا فشاری بر مباحث حقوق کاربردی است- مطالعات خاصی را به انجام رسانده که نتیجه برخی از آنها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در مباحث املاک و حل مشکلات آن قابل استفاده می باشد.

بعلاوه یکی از امور تخصصی در گروه وکلای پاکداد پارس تمرکز بر امور املاک بوده و این گروه با توجه به ارتباطاتی که با وکلایی که می توان آنها را مشاور و وکیل املاک در بخش حقوقی دانست دارد قابلیت ارجاع پرونده های مرتبط با این موضوع را به این افراد متخصص داشته و دارد.

شرح برخی خدمات ما در زمینه املاک در برگه وکالت و مشاوره حقوقی آورده شده است و متقاضیان می توانند از طرق ذکر شده در برگه ارتباط با ما، تماس گرفته از آنها برخوردار گردند.